• تماس: 22339228
  • ایمیل: 3dbeen@gmail.com
  • ساعات کاری: 9:00 الی 18:00

ویدئوی واقعیت مجازی

ویدئو های واقعیت مجازی، یک محتوای 360 درجه و سه بعدی هستند که از طریق هدست های VR قابل دیدن می باشند. برخلاف ویدئو های معمولی، ویدئو های واقعیت مجازی، بدلیل ماهیت 360 درجه و سه بعدی خود، احساسی به کابر می دهد که گویی جزیی از ویدئو است. تماشای این ویدئوها به صفحات نمایش تلوزیون و کامپیوتر ها محدود نمی شود و بسته به ویدئو و نوع محتوای قابل مشاهده، کاربر می تواند با تصویر تعامل داشته باشد.

 

محصولات گروه بینش بعد سوم در این سرویس به شرح زیر است:

  1. ویدئوی VR ضبط شده که در معرفی و نشان دادن فضای مورد نظر بسیار پرکاربرد می باشد. این فیلم می تواند بر اساس یک سناریو کارگردانی شده و دوربین را مخاطب فرض نمود. در اینصورت می توانیم علاوه بر انتقال تمامی اطلاعات مورد نظر،نگاه کردن به اطراف و تعامل جذاب و هیجان انگیز با محیط را به بیننده بدهیم.
  2. پخش ویدئوی VR زنده که هر آنجایی که حضور زنده و همزمان با رویداد ضروری است، کاربرد دارد. این محصول می تواند هیجان انگیزترین تجربه زندگی یک شخص باشد. حضور زنده در استادیوم مسابقات ورزشی، کنسرت خواننده ی محبوب، همایش علمی، حراج ها و دیگر رویدادهایی که در سراسر دنیا برگزار می گردند از طریق یک گوشی تلفن همراه و یک هدست واقعیت مجازی امکان پذیر گردیده است. از بسترهای الزامی این سرویس تأمین شبکه با پهنای باند مناسب در محل رویداد می باشد.
  3. ویدئوی VR از یک مدل گرافیکی که می تواند تصویر نهایی یک پروژه، مکان های غیرقابل دسترس، کهکشان ها، موجودات فضایی و تصاویر انتزاعی، بازسازی اماکن تاریخی و موارد دیگر بوده و بیننده را به سفری واقعی در زمان و مکان ببرد.