• تماس: 22339228
  • ایمیل: 3dbeen@gmail.com
  • ساعات کاری: 9:00 الی 18:00

تور واقعیت مجازی

تورهای واقعیت مجازی، امکان ارتباط با دنیای واقعی  را بدون نیاز به حضور فیزیکی مخاطب در آن فضا فراهم می کنند. این تورها بعنوان جدیدترین ابزار معرفی و تبلیغات، امکان کسب تجربه ای متفاوت و هیجان انگیز را بدون محدودیت زمان و مکان مهیا می کنند.  در تورهای تولیدی، علاوه بر تصاویر 360 درجه سه بعدی با کیفیت 8K ، تور لیدر گویا (به انواع زبان ها)، تصاویر اختصاصی 2 بعدی از جزییات، تصاویر 360 درجه محصول، بنرهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی، توضیحات متنی و تیزرهای ویدیویی افزوده می شود. همچنین امکان ارتباط با سامانه ی خرید یا رزرواسیون اینترنتی از داخل تور مهیا خواهد بود. این تورها به دو صورت آنلاین (HTML5) و آفلاین (EXE و OSX) ارائه می گردند.

 

خدمات قابل ارائه در این سرویس به سه بخش تقسیم می گردد:

  1. دوره پیش از ساخت (مدل گرافیکی):

مدل های گرافیکی اولین گام آغاز یک پروژه می باشند. ترسیم فضاها و امکانات مورد نظر در پروژه و به تصویر کشیدن نتایج پروژه و در نهایت تهیه آلبوم عکس و فیلم از مدل گرافیکی امری رایج در اولین مراحل یک پروژه می باشد. حال گروه بینش بعد سوم قادر است با ساخت مدل های سه بعدی 360 درجه، امکان بازدید و قدم زدن در فضای پروژه را پیش از ساخت برای مخاطب فراهم نماید. دو محصول تور واقعیت مجازی و ویدیوی 360 درجه سه بعدی از مدل گرافیکی، ابزاری موثر در دستان مدیران و سرمایه گذاران پروژه ها خواهد بود.

  1. در حال ساخت (مدیریت پروژه):

زمان و مکان دو عاملی هستند که گاهاً حضور مدیران در محل پروژه ها را با چالش مواجه می نمایند. در برخی موارد نیز معرفی پروژه برای سرمایه گذاران و بازدیدکنندگان هزینه های گزافی را به دنبال خواهد داشت. تکنولوژی واقعیت مجازی با امکان نمایش محیط به صورت 360 درجه سه بعدی و همچنین تایم لپس های طولانی مدت، لحظاتی هیجان انگیز از روند پیشرفت یک پروژه را به تصویر می کشد. این سرویس علاوه بر پرزنت جذاب پروژه در هر نقطه از دنیا، ابزاری مفید جهت مستندسازی پروژه در دست مدیران می باشد.

  1. پس از ساخت

این سرویس کاملترین محصول واقعیت مجازی گروه بینش بعد سوم بوده که قابلیت ارائه تمامی امکانات و حتی تحقق ایده های مشتریان را نیز دارد. امکان مدیریت، فروش، تبلیغات،آموزش، بازاریابی، درمان و بسیاری از موارد دیگر از جمله کاربردهای این سرویس می باشد که متناسب با نیاز مشتریان ارائه می گردد. امکانات این سرویس به گونه ای می باشد که استفاده از دیگر تکنولوژی های روز دنیا را نیز در محیط تور واقعیت مجازی فراهم می نماید.