• تماس: 22339228
  • ایمیل: 3dbeen@gmail.com
  • ساعات کاری: 9:00 الی 18:00

خدمات ما

تور واقعیت مجازی

ورهای واقعیت مجازی، امکان ارتباط با دنیای واقعی  را بدون نیاز به حضور فیزیکی مخاطب در آن فضا فراهم میکند. این تورها بعنوان جدیدترین ابزار معرفی و تبلیغات، امکان کسب تجربه ای متفاوت و هیجان انگیز را بدون محدودیت زمان و مکان مهیا می کنند.

Read More

تور مجازی گوگل

چند وقتی هست که گوگل ویژگی جدیدی را به سرویس Google maps اضافه کرده است. این ویژگی جدید تور مجازی گوگل نام دارد. تور های مجازی فرصتی را برای صاحبان کسب و کار و سازمان ها در دنیا فراهم می آورد تا بتوانند فروشگاه ها، کارخانه ها، موزه ها، اماکن ورزشی و بسیاری از مکان های دیگر را به نمایش بگذارند.

Read More

ویدئوی واقعیت مجازی

ویدئو های واقعیت مجازی، یک محتوای 360 درجه و سه بعدی هستند که از طریق هدست های VR قابل دیدن می باشند. برخلاف ویدئو های معمولی، ویدئو های واقعیت مجازی، بدلیل ماهیت 360 درجه و سه بعدی خود، احساسی به کابر می دهد که گویی جزیی از ویدئو است.

Read More

چشم انداز 360 درجه زنده

روح واقعی مکان ها را ببینید! در چشم انداز زنده، چندین عکس 360 درجه سه بعدی که در یک نقطه و زمان های مختلف گرفته شده اند با یکدیگر ترکیب می شوند و یک تایم لپس 360 درجه تعاملی خلق می گردد.

Read More

عکاسی 360 درجه محصولات

یک عکس ارزش 1000 کلمه را دارد و عکس 360 درجه ارزش 1000 عکس معمولی را دارد! عکاسی ۳۶۰ درجه از محصولات یکی از تکنیکهای جدید عکاسی‌‌ می‌باشد که در کشورهای پیشرفته سهم بزرگی را در ارائه هر چه بهتر تصاویر در وب سایتها و مولتی مدیاهای شرکت های تولید کننده محصولات ایفا‌‌ می‌نماید. تصاویر […]

Read More

عکاسی و فیلمبرداری

اگر بخواهیم تبلیغات را به‌ طور خلاصه تعریف کنیم، ارتباطی است که بین ارزش برند شما و مشتری برقرار می‌شود. متأسفانه بسیاری از مدیران تجاری و صنعتی اهمیت عکس‌های تبلیغاتی را به‌خوبی درک نمی‌کنند و نمی‌دانند که چگونه یک ظاهر مناسب و تصاویر منظم می‌تواند به آن‌ها کمک کند که نه ‌تنها کیفیت محصول خود […]

Read More